Podocentrum Kladno

SLUŽBY

Řešení pro Vaše nohy od Podocentrum Kladno

Často se stává, že se klient za svůj problém stydí a neví na koho se obrátit. U nás Vám pomůžeme.

SLUŽBY

Přístrojová pedikúra

Tzv. „Suchá pedikúra“ – Bezbolestné, bezkrevné a efektivní ošetření vašich nohou nejmodernějším specialním podologickým přístrojem. Při pedikúře se věnujeme – snížení a tvarování ztluštělých nehtů, ošetření antimykotickými přípravky. Rovněž ošetření mykotických nehtů – pro efektivní léčbu mykozy je třeba docházet na pravidelné odborné pedikérské ošetření, vybrušování mykotických nehtů. Odstranění kuřích ok, otlaků, mozolů a zrohovatělé kůže.

Ortonyxie - zarůstající nehty - podocentrum Kladno Podologie

SLUŽBY

Ortonyxie – zarostlé nehty

Je obor, který se věnuje rovnání nehtů, kde cíleně a šetrně rovnáme zarostlý nehet. Působením jemné síly a dlouhodobého tlaku docílíme zdravého nehtu. Používáme několik moderních metod. Toto ošetření je šetrné, bezbolestné a úleva od bolesti ze zarostlého nehtu odeznívá hned po Vaší první návštěvě a aplikaci rovnátka. Nehtová rovnátka jsou vhodná od 7 let věku. Zarostlé nehty jsou velmi bolestivé a mohou zarůstat z mnoha důvodů – nesprávné stříhání nehtů, deformace způsobené nevhodnou obuví, sportem, úrazem, mykotické nehty … Zarostlý nehet je třeba řešit nejprve u nás, nikoliv na chirurgii, kde bohužel nastává častá recidiva.

SLUŽBY

Mykologie v podologii

Mykotické nohy trápí velké množství lidí. V této léčbě velice úzce spolupracujeme s dermatologií, kde klient dostane lokální, nebo celkovou léčbu. K nám je třeba chodit na pravidelné ošetření, dle rad odborníka, aby byla léčba antimykotiky účinná.

SLUŽBY

Protetika nehtu

Zhotovení náhradní nehtové ploténky. Jedná se o náhradu, opravu či doplnění části nehtu, nebo nehtu celého. Díky této metodě už nemusíte mít komplexy z chybějícího, nebo zdeformovaného nehtu – nehet jsme schopni plnohodnotně nahradit, či domodelovat. Tuto metodu ocení klienti, kteří např –

– prodělali mykotické onemocnění nehtu, při čemž došlo poškození kořene nehtu

– trpí genetickou predispozicí

– poškození nehtové ploténky úrazem aj …

SLUŽBY

Silikonové korektory

Vyrábíme individuální silikonové pomůcky, pro úlevu od bolesti, nejčastěji např při Hallux valgus – vbočený palec.

Hallux - meziprstní korektory - Podocentrum Kladno - podologie

OBJEDNÁVKA

Objednejte si péči o nohy nebo konzultaci online.

Využijte náš online objednávkový systém. Pomůže Vám zjistit, kdy si můžete udělat rezervaci v Podocentrum Kladno. Komfortní rezervace Vaší návštěvy. Těšíme se na Vás.

Logo-trans-Podocentrum.cz
×